Genel-Teknoloji-Yiyecek İçecekYorum yapılmamış
YemekSepeti aynı uygulamada iki ayrı girişim sunmaya başladı, yıllardır aşına olduğumuz yemek uygulamasının yanına birde yeni girişimi olan market siparişini hizmete aldı, sanırım ilerleyen zamanlarda “banabi” girişimini YemekSepeti‘nden ayıracaktır ama ilk başlangıta iki ayrı isim tek uygulama olarak hizmet vermeye başladı. Hatırlanacağı üzere “Getir” girişimi yakın zamanda GetirYemek girişimini tanıtmış ve hizmet vermeye başlamıştı, bunun ardından YemekSepeti‘de “getir“e benzer bir girişimi hizmete aldı.

Getir uygulamasına Banabi rakip

Yemeksepeti, yeni girişimi Banabi ile online market ürünleri siparişi sektörüne adım attı. Öncelikli olarak İstanbul’da Avrupa yakasındaki belli bölgelerde ve IOS uygulaması üzerinden hizmet vermeye başlayan Banabi, hizmet ağını hızlı bir şekilde yaygınlaştıracak. Yemeksepeti; Banabi ile kullanıcılarının market ürünlerini online sipariş verme ihtiyaçlarını da anında karşılayarak hayatlarını daha da kolaylaştırmayı hedefliyor. Firma, Banabi hizmetini tamamen yeni bir ekipten oluşan kurye ağı ile gerçekleştiriyor.

Market ürünlerini yaklaşık 10 dk. içerisinde kullanıcılarına ulaştırma iddiasını taşıyan Banabi; dondurma, dondurulmuş gıdalar, meyve-sebze, anne-bebek ürünleri, ev temizlik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri gibi birçok kategoride 2.000’e yakın market ürününü online sipariş etme fırsatı sunuyor.

iOS kullanıcılarına gelen güncelleme ile merhaba diyen banabi ilerleyen süreçte Android ve web’de de faaliyet gösterecek. Banabi’de kullanıcılar, gerçekleştirecek birçok kampanya ile de hesaplı alışveriş imkânından yararlanabilecekler. Kullanıcılar kapıda nakit veya kredi kartı ile de ödeme yapabilecek.

Anadolu Yakası’nda henüz servis vermeyen banabi, bu yıl içerisinde İstanbul’un tümü dahil olmak üzere 10 ilde hizmet vermeyi hedefliyor.

Yorum yapan ilk sen ol.

Bir yorum ekle

Araç çubuğuna atla