Genel-Sosyal Medya2 yorum

Sosyal medya fenomeni ve dj Kerimcan Durmaz, sosyal medya üzerinden cincel organının resmini paylaştı gelen tepkiler üzerine paylaşımını kaldırdı ama tepkiler durmadı. Yapmış olduğu paylaşımı ahlaksızlık olarak görenler tepkilerini hem sosyal medya üzerinden paylaşıyorlar, hemde ardı ardına dava açıyorlar.

Sapıklığın böylesi görülmedi:

Sosyal medyada yaptığı tuhaf paylaşımlarıyla ünlenen ve kazançlarının vergisini ödemediği iddiasıyla sık sık gündem olan Kerimcan Durmaz, bu kez Instagram hesabından yaptığı müstehcen paylaşım ile bir skandala imza attı. Durmaz, videodaki kişinin kendisi olmadığını iddia etti fakat, takipçileri gerçeği ortaya çıkardı.

Sosyal medyada yaptığı sıra dışı paylaşımlarla kısa sürede tanınan ve DJ’liğe geçiş yapan sosyal medya figürü Kerimcan Durmaz, dün akşam saatlerinde uçakta çektiği müstehcen bir videosunu sosyal medya sayfasından ‘Bana bakın ama’ notuyla paylaştı. Videoya gelen tepkiler üzerine saniyeler içerisinde videoyu sosyal medya sayfasından silen Kerimcan Durmaz’a takipçileri büyük tepki gösterdi.

Gelen tepkiler üzerine Durmaz, videonun kendisine ait olmadığını söylese de Durmaz’ı giydiği kıyafet ve aksesuarları ele verdi. Uçağa binmeden önce havaalanından bir fotoğrafını paylaşan Durmaz’ın skandal videoda görünen kıyafet ve aksesuarlarının aynı olması Kerimcan Durmaz’ın “O videodaki ben değilim” iddialarını adeta yalanlayacak cinsten.

KERİMCAN DURMAZ TAKİPÇİSİNE AHLAKSIZ YANIT VERDİ

Kerimcan Durmaz’ın yaptığı açıklamayı inandırıcı bulmayan takipçisi Durmaz’a “Yemezler” yazarak karşılık verdi. Durmaz ise kendi üslubuyla “Yedireyim istersen gel” ifadelerini kullanarak terbiyesiz ve ahlak dışı bir paylaşıma daha imza attı. Sosyal medyada bir çok vatandaş Kerimcan Durmaz’ın ahlak dışı paylaşımını savcılığa şikayet edeceğini belirtti.

 

 

Yazıda 2 yorum

  • Nazlı 1 Mayıs 2019

    Kerimcan‘ın yapmış olduğu paylaşım Aklaksızlığın danışkası ne yani bak benimde pipim var demekmi istedi şimdi Sapık.

    Cevap

  • Zuhal 1 Mayıs 2019

    Evet ya Kerimcan Durmaz’ın bile pipisi var biz halen sağda solda pipi avına çıkıyoruz, artık bulduğum Keremcan’lara saldıracağım,??

    Cevap

Bir yorum ekle

Araç çubuğuna atla