Genel-Moda-Magazin-Sağlık & Güzellik1 Yorum

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’nın eski eşi, Ilıcalı’dan olaylı bir şekilde ayrıldıktan sonra gündemde kalmaya devam ediyor. Şeyma Subaşı’nın gündeme bomba gibi düşen son haberi “Kalça Kaldırma Operasyonu” geçirdiğiyle ilgili haberler.

Haberin Devamı:

Şeyma Subaşı, Sosyal Medya Hesabından Kalça Estetiği Yaptırdığı Anları Paylaştı Yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Şeyma Subaşı, Instagram hesabından paylaşım yaparak kalça kaldırtma operasyonu geçirdiği anları paylaştı.

Acun Ilıcalı ile birlikteliğiyle adını duyuran Şeyma Subaşı, her anını sosyal medya hesabı Instagram’dan paylaşarak fenomen hale geldi. Her hareketi ve paylaşımı birçok kişi tarafından özenilen Subaşı, son olarak gittiği bir güzellik merkezinde kalçasını kaldırttı. Subaşı, her anını olduğu gibi bu operasyonu da Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

KALÇASINI KALDIRTTI

Güzellik merkezinde kalça kaldıran Subaşı o anları, “30 dakikada 20.000 bin squat etkisi mi? Keşke her işimi 30 dakikada halledecek başka makineler de olsa” notuyla yayınladı.

Şeyma Subaşı bu pozları Paylaştı

Subaşı, hakkında çıkan ‘Badem gözü operasyonu oldu’ yönündeki iddialara da cilt bakımı yaptırırken cevap verdi. Bakım esnasında video çeken Şeyma Subaşı, “Şimdi de bunu koyacağım badem gözü ameliyatı yaptırdı diyecekler” diyerek iddiaları yalanladı.

Şeyma Subaşı‘nın gündemde kalabilme çabası, sırada ne var Şeyma dedirtiyor adeta.

Yazıda 1 yorum

  • Sezen 30 Nisan 2019

    Ne gerek vardı şeyma, zaten yeterince yastık gibi kalçaların vardı boşuna Operasyon geçirmişsin

    Cevap

Bir yorum ekle

Araç çubuğuna atla