Genel-Yiyecek İçecekYorum yapılmamış

Online yemek sipariş siteleri sayesinde Yemek sipariş verme kültürümüz değişmeye başladı, yemek siparişi vermek için artık telefonla aramak yerine internet üzerinden online sipariş vermek ön plana çıkmıştır.

Türkiye ilk online yemek sipariş deneyimiyle YemekSepeti.com sayesinde tanıştı. YemekSepeti’nin girişiminin başarıya ulaşmasının ardından bir çok girişim online yemek sipariş alanında şansını denesede yemek sepeti’ne rakip olabilecek kadar gelişme gösteremediler, buna rağmen sürekli yeni denemeler yapılmaya devam ediyor.

Şu anda faaliyetlerini devam ettiren Online yemek sipariş siteleri

1 – yemeksepeti.com

2 – acikinca.com

3 – doyurunbeni.com

4 – getiryemek.com

5 – yemekgelir.com (Ön Talep Alıyor)

6 – uniyemek.com

7 – tiklagelsin.com Bu siteden, TAB gıda kendi bünyesinde bulunan markaları için online yemek sipariş hizmeti vermektedir. Burger King, Popeyes, Usta Dönerci, Arby’s, Sbarro, Amasya Et Ürünleri, Tiklagelsin.com sitesinden sadece Bu markalardan sipariş verebilirsiniz.
Yemek Sepeti dışındaki siteler şimdilik bölgesel olarak faaliyet gösterselerde, Türkiye’nin bütün şehirlerine hizmet verebilmek için mücadele veriyorlar.

Sizin bulunduğunuz semtte yemek sepeti haricinde hizmet veren online yemek sipariş sitesi var ise bunu sitemiz üretimden paylaşabilirsiniz.

Yorum yapan ilk sen ol.

Bir yorum ekle

Araç çubuğuna atla