GenelYorum yapılmamış

Abdullah Demir: Ben Melek Değilim 2. Bölüm; Aradan bir kaç gün geçti ve bende babamlan birlikte kuran kursuna kayıt yaptırmaya gittik kursun hocası bizim köydendi akrabamız sayılırdı banam hocaya Osman hoca Al bu çocuğu okut adam et eti senin kemiği benim dedi. Biraz korktum ama yapacak birşey yok kararımı değiştirme gibi bir şansım da yok. 
Nihayetinde Babam kurstan ayrıldı ve köye gitmek için minibüse bindi bende bir kaç saat kursu tanımak için kursun içinde dolaştım ve ardından diğer öğrenciler gibi ders yapmaya başladım. Evet biraz şanslıydım aslında kurstaki öğrencilerde 5-6 tanesi bizim köyden arkadaşlarım dı o yüzden gariplik çekmedim kısa zamanda kursa ve öğrencilere adapte oldum. 
Zaman ilerlemeye başladı 15 günde 2 gün tatilimiz vardı köyümüze gidebiliyorduk. Her şey yolunda gidiyordu derslerim iyi gidiyordu başarılıydım, taki hocamızın oğlu vahim bir kaza geçirip hayatını kaybedinceye kadar. Ne olduysa ondan sonra oldu hocamız psikolojik bunalıma girdi ve 3-4 ay sürekli izin kullandı o izindeyken kurstaki öğrencileri Camii’nin imamı idare etmeye başladı, imam’ın hafızlığı olmadığı için bizde dersleri saalmaya başladık aynı dersi bir kaç kez vermeye başladık artık ders çalışmıyorduk akşams kadar haylazlıkla meşkulduk, sonrasında artık kursta disiplin denen birşey kalmadı ve kimse ders çalışamaz hale geldi, artık benim için kurs faslı bitmişti tekrardan İstanbul’a gitmeyd karar verdim. Bir kaç gün içinde planımı uygulamaya koydum kurstan kimseden izin slmadan çıktım, Trabzon garajlarına gittim İstanbul’a biletimi aldım bir kaç saat içinde otobüs hareket etti ve tekrardan bekle beni İstanbul sana geliyorum hemde bir daha dönmemek üzre. 
2. Bölümün sonu 
3. Bölümde görüşünceye dek hoşçakalın. 

Yorum yapan ilk sen ol.

Bir yorum ekle

Araç çubuğuna atla