15 Temmuz gecesi Darbenin püskürtmesinde baş rol oynayan Recep Tayyip Erdoğan’i FaceTime ile yayına alan Hande Fırat hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gazeteci Hande Fırat, 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’la canlı bağlantıyı gerçekleştirdiği telefonu kendisine verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan da telefonu Hafıza 15 Temmuz Müzesi’ndeki yerine koydu.

Hande Fırat; Bu ne güzel bir bakış, senin O ? ? Aşk dolu bakışlarına kurban olurum.

Hande Fırat 15 Temmuz gecesi her vatan evladının yapması gerekeni yapmıştır, Hande Fırat’ın siyasi düşüncesi ne olursa olsun konu vatan’sa kendiside bu vatanın bir vatandaşı olarak, Türkiye’nin en önemli televizyon kanallarından biri olan CNN Türk Televizyonunda programcı olarak üzerine düşen görevi fazlasıyla yapmıştır, kendisine teşekkürü bir borç biliyorum. Teşekkürler Hande Fırat.

15 Temmuz 2016 Hain darbe girişiminin 3. Yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ‘ın açılışını yaptığı “Hafıza 15 Temmuz” Müzesi’nin açılışında, CNN de program yapan Hande Fırat’ın 15 Temmuz gecesi Canlı yayına bağlandığı FaceTime’li telefonunu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verdi, Cumhurbaşkanı Erdoğan da telefonu Hafıza 15 Temmuz Müzesi’ndeki olması gereken yerine koydu.

Yetişkin Soruldu üzerinde 16 Temmuz 2019 Genel.
Yorum Ekle
0 Cevap(lar)

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.
  • Eğlenceniz boL olsun

    Blog Yazılar | Blog Yazılar |