CHP’nin, İzmir Torbalı Belediye Başkanı Oğlunu Belediyenin şirketine genel müdür yardımcısı olarak atadı ne SaLLaa’mak istersiniz?

İzmir’de Torbalı Belediye Başkanı CHP’li Ramazan İsmail Uygur, oğlu Efe Uygur’u (24), belediye bünyesinde işe aldı. Belediye şirketi olan Torbalı Personel Özel Güvenlik Gıda İnşaat Temizlik Şirketi’ne (TORBEL) Genel Müdür Yardımcısı oldu. Utanmadıktan sonra dilediğini yap !

CHP’li Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur, şahsi twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Kimseye güvenemediğim için oğlumu atadım” diyor. Yazıklar olsun böyle anlayışa, Yazıklar olsun böyle kafa taslarına !

CHP belediye başkanları toplantısında genel başkan Kemal Kılıçtaroğlu, grnel başkanın akrabası bile olsa işe almayın, işini düzgün yapmıyorsa da işten atın uyarılarını sanırım kameralar önünde böyle söylenmesi gerekiyordu, icraata sıra gelince herşey tam tersi yapılıyor.
Yetişkin Soruldu üzerinde 29 Temmuz 2019 Genel.
Yorum Ekle
0 Cevap(lar)

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.
  • Eğlenceniz boL olsun

    Blog Yazılar | Blog Yazılar |