iETT şoförlerine sakal yasağı getirildi, ne SaLLaa’mak İstersiniz?

İstanbul Büyük Şehir belediye başkanı Ekrem İmamoğlu, seçim kampanyasındaki vaatlerini hız kesmeden tek, tek yerine getiriyor.

İmamoğlu göreve gelir gelmez ilk icraatı belediye çalışanlarını işten çıkarmak olmuştu.

2. İcraatı kaybedecek bir saniyemiz bile yok deyip, bir ayda iki kere tatil yapmıştı. 

3. İcraatı İstanbul Büyük Şehir belediyesinde ne kadar araç varsa Yenikapı meydanında sergilemişti.

4. İcraatı ekmeğe, su’ya, ulaşıma zam yapmıştı.

5. İcraatı HDP teşkilatlarına olan borcunu ödemek için HDP’yi ziyaret etmişti.

6. İcraatı İBB Tv logosu Cami resmi değiştirildi.

7.  İcraatı İETT şöförlerine sakalı yasakladı.

Sayın Ekrem İmamoğlu, İstanbul halkı sana miting alanlarında vermiş olduğun vaatlerden dolayı oy verdi ve İstanbul Belediye Başkanı seçti. Sen göreve geldikten sonra vatandaşa verdiğin hiç bir sözü yerine getirmek için hiç bir girişim yapmazken, ilk icraatın “hiç bir belediye çalışanını işten çıkarmayacağım” sözünü vererek çalışanları işten çıkartmakla başladın.

Şimdi bir vatandaş olarak sayın Ekrem İmamoğlu’na soruyorum, hani CHP eski CHP değildi, hani İstanbul ve İstanbul’luya hizmet aşkıyla yanıp tutuşuyordunuz, hani CHP’nin yapmış olduğu ‘O’ kirli siyaset tarihte kalmıştı?

Sayın İmamoğlu İstanbul halkı CHP’ye sizin nezdinizde altın değerinde bir fırsat verdi, görünen O ki siz bu fırsatı kullanmamakta ısrarcısınız, CHP eğerki bu fırsatı iyi kullanamaz ve tarihte yaptıklarını tekrarlamaya devam ederse, elli yıl daha bir fırsat daha gelmesini bekler.

Sayın Ekrem İmamoğlu, bırakın insanların saçıyla, sakalıyla, örtüsüyle, makyajıyla uğraşmayın, vatandaş sizden hizmet bekliyor, elbette biliyoruz hizmet yapmak için elinizde proje olması gerekiyor, İstanbul’a hizmet anlamında hiç bir projeniz olmadığı aşikar, en azından insanların sosyal yaşamlarına müdahale etmeyin.

Sokak röportajlarında, İstanbul Büyük Şehir Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun göreve geldikten sonraki yaptığı icraatları nasıl buldunuz? Sorumuza, Olsun ‘Ekrem Başkan iyi tatil yapıyor’ diyorlar. Bil istedim…

Yetişkin Soruldu üzerinde 20 Eylül 2019 Genel.
Yorum Ekle
0 Cevap(lar)

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.
  • Eğlenceniz boL olsun

    Blog Yazılar | Blog Yazılar |