Kerimcan Durmaz’ın İnstagram’dan paylaştığı Müstehcen video’ya tepkiler dinmek bilmiyor

Kerimcan durmaz uçağın tuvaletinde Masturbasyon çekip İnstagram hesabından paylaştığı video, zaman aşımına uğramasına rağmen Twitter’de halen konuşulmaya devam ediyor. 

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, uçakta mastürbasyon yaparken çektiği videosunu 3 milyon takipçili Instagram hesabından yayınlamıştı. Sonrasında videoyu silen Durmaz, görüntülerin sosyal medyada yayılmasıyla birlikte ağır sözlerle eleştirilmişti.

Kerimcan Durmaz Kimdir?

Kerimcan Durmaz, 2 Kasım 1994; Sarıyer, İstanbul, Türk DJ, makyör ve sosyal medya fenomeni.

Kerimcan Durmaz, 2 Kasım 1994’te İstanbul’un Yeniköy semtinde doğdu. Annesi ev hanımı, babası restoran işletmecisidir.İki ablası vardır.Liseyi bitirdikten sonra Bakü’ye gitti ve makyör olarak çalıştı. 2015’ten itibaren Periscope’a ve Snapchat’e yüklediği videolar ile sosyal medyaya adım attı. Daha sonra İstanbul’a döndü ve DJ olarak çalışmaya başladı.Çekimleri Aralık 2016’da başlayacak bir sinema filminde başrolde yer almak üzere teklif aldı.

2016-17 yayın döneminde TV8’de ekrana gelen İşte Benim Stilim yarışmasının yedinci sezonunda jüri üyeliği yapmaya başladı. 30 Kasım 2016’da Samsun’da sahne aldığı bir mekânda LGBT’lere yönelik şiddete uğradı ve yaralandı. Durmaz, bazı köşe yazarları tarafından yalnızca cinsel yönelimi nedeniyle ünlü olduğu ve eşcinselliği “tek tipleştirdiği” gerekçesiyle eleştirilmektedir.

Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, hem erkek hem de bayan takipçileri tarafından oldukça sevilen, renkli bir kişilik. Şu anda özellikle Twitter, instagram ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarında binlerce takipçiye ulaşmış durumda. Kerimcan Durmaz ile alakalı her şey snapchatleri ve paylaşımları ile mi kısıtlı? Elbette değil ! Kerimcan Durmaz, ayrıca oldukça başarılı bir “Make-Up Artist”tir

Sonrasında ise ünlü mekanlarda Dj olarak yer almış, televizyon dünyasında ise Bu Tarz Benim isimli programda jüri olarak yer almıştır.Günümüzde magazin dünyasının ünlü isimleri Kerimcan Durmaz ile aynı kareye girmek için kıyasıya yarışmaktadırlar. Kısa sürede o kadar çok para kazanmıştırki bir röportaj esnasında kazandığı paranın hesabını bilmediğini ve bir noktadan artık saymayı bıraktığını esprili bir dille mikrofonlarda dile getirmiştir.

Televizyon Çalışmaları:

İşte Benim Stilim – jüri üyesi (2016-)

Kerimcan’ın paylaştığı video’ya siz ne tepki verirsiniz?

Prof Üye Soruldu üzerinde 24 Mayıs 2019 Genel.
Yorum Ekle
1 Cevap(lar)

Kerimcan Durmaz kimki bu kadar popüler oldu, kim yaptı? Biz yaptık. Adam şöhreti kaldıramadı sapıttı.

Yeni Üye üzerinde 24 Mayıs 2019 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.
  • Eğlenceniz boL olsun

    Blog Yazılar | Blog Yazılar |