Rüzgara savrulan parfümün yeter detirtecek kadar güzel koktuğunu düşünüyormusun?

Yaz aylarında her gün yıkansanız bile büyük metropollerde mesafeler ve yoğun tempolar nedeniyle sürekli bir koşuşturma durumunda kaldığımız için terlemek durumunda kalıyoruz. 

Özellikle toplu taşıma araçlarında fazlaca hissettiğimiz kokuları, Herkesin vucut kokusu farklı olduğunu varsayarsak terlemeyle birlikte bazen dayanılmaz ağır kokulara maruz kalabiliyoruz.
 
Bazen bunun tam tersine bir durumla karşılaştığımız zaman insanın dilinden şu sözcükler dökülmek istiyor. ‘Rüzgara savrulan parfümün yeter’ sanki esen rüzgarla birlikte 40 derece sıcağa rağmen buz gibi bur dondurma yercesine bir ferahlık sarıveriyor ortalığı.
 
Bunun tam aksine bazı kötü kokulu parfüm kullanan veya sık, sık yıkanmadığı için kullandığı parfümün kokusu vucut kokusuna karıştığı için kötü parfüm kokularıda rüzgarla birlikte burun kemiğimizi kırarcasına içimize, içimize giriyor.
 
Bu durumdan dolayı özellikle topluma açık olan yerlerde gezinen insanlara tavsiyem, lütfen parfüm kullanıyorsanız şahet mutlak sık, sık duş alın, eğer sık duş almıyorsanız vucut kokunuzu parfümle bastırmaya uğraşmayın, ne yazıkki vucut kokunuzla karışan parfüm kokusu hiçte öyle düşündüğünüz gibi güzel kokmuyor, aksine daha berbat kokuyorsunuz. 
Yeni Üye Soruldu üzerinde 19 Eylül 2019 Genel.
Yorum Ekle
0 Cevap(lar)

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.
  • Eğlenceniz boL olsun

    Blog Yazılar | Blog Yazılar |