Sence Yenikapı’da belediyenin araçlarını sergilemekle, Ekrem İmamoğlu’nun amacı ne olabilir?

Ekrem İmamoğlu, İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı. Seçim kampanyasında İstanbul Belediyesinde 1700 adet lüks makam aracı var ve bir çok yöneticinin yazlık kışlık baharlık makam araçları var ve ben bunları Yenikapı meydanında sergileyeceğim demişti. 

İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu sözünü tuttu ve İstanbul büyük şehir belediyesindeki lüks makam araçlarını Yenikapı meydanına topladı, yanlız İmamoğlu 1700 adet lüks makam aracından bahsetmişti, Yenikapı meydanıda sergilediği araçlar arasında lüks araçlara pek rastlayamadık.  Belediyeye ait ne kadar hizmet aracı varsa hepsini Yenikapı meydanına toplayarak, ardından “söz verdiğimiz gibi” Belediye’ye ait lüks makam araçlarını Yenikapı meydanında sergiledik diyerek, ne yapmaya çalışıyor?
Ekrem İmamoğlu İstanbul belediye başkanı seçildikten sonra, bizim bir dakika kaybedecek vaktimiz yok, İstanbul’da bir sürü sorun ve hizmet bizi bekliyor demişti, ve bende kanımca alkışlamıştım.
Bugün itibariyle Ekrem İmamoğlu yaklaşık 2 aydır İstanbul Belediye başkanı sıfatıyla görevinin başında, maalesef İstanbul’da yaşayan bir vatandaş olarak ne bir tane projesini duyabildik, ne de her hangi bir hizmetten bahsetti.
 
Ekrem İmamoğlu, Göreve geldikten sonra bir kaç kez tatil haberleri, bir kaç kez HDP ziyaretleri, bir kaç kez de eski yönetimi suçlamalarla gündeme geldi, son olarak ta “SÖZ Verdiği gibi Belediyenin Lüks makam araçlarını Yenikapı meydanında sergiledi” :))
 
Sayın İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul’da yaşayan vatandaşlar size güvendi ve şahsınızla birlikte CHP’ye büyük bir şans verdi, naçizane tavsiyem bu şansı böyle uyduruk, gaydırık şhowlarla heba etmeyin, birazcık tarihten ders slmanızı öneriyorum. Gerçekten seçim kampanya dönemlerinde bahsettiğiniz yenilikçi ve hizmetkar bir anlayışla yönetime talibiz sözünü unutmayın, eğer siz vatandaşların taleplerini görmezden gelerek gereksiz şhow larla uğraşmaya devam ederseniz, korkarım ne şahsınız, ne de CHP bu ülkede bir daha yönetime talip olabilecek duruma gelemezsiniz. 
 
Şu anda yönettiğiniz İstanbul eski İstanbul değil, ve İstanbul’da yaşayan yaklaşık 20 milyon insan Eski İstanbul’lu değil, İstanbul’da çok değişti, İstanbul’luda, bilin istedim..
 
 
Yetişkin Soruldu üzerinde 9 Eylül 2019 Genel.
Yorum Ekle
0 Cevap(lar)

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.
  • Eğlenceniz boL olsun

    Blog Yazılar | Blog Yazılar |