Spor yapan kızların kıyafetleri hakkında ne SaLLaa’mak İstersiniz?

Spor amacına uygun yapıldığı zaman gerçekten psikolojik ve sağlık açısından çok faydalı, günümüzde spor salonları spor yapanlarla dolup taşıyor, yapılan spor hareketlerine diyecek lafım yok asıl beni ilgilendiren konu özellikle kadın erkek karma salonlarda spor yaparken giyilen kıyafetler.

Bayanların karma spor salonlarında askılı tişört ve incecik taytlarla spor yapmaları sporun asıl amacının dışına çıktığını göstermektedir. 

Çevremde yığınla arkadaşım var spor salonlarına sadece ordaki bayanlarla da kolay iletişim kurabildikleri için spor salonlarına gittiklerini biliyorum.

Eminim Benimle aynı fikirde olan bir sürü insan çıkacaktır, önemli olan fikir birliği değil çözemediğim olay aslında daha başka birşey

Maksat sporsa, neden bu şekilde kıyafetler giyerek sporu amacının dışına taşıyorsunuz? Maksat spor değil erkek avcılığı ise neden sporu gereksiz emellerinize alet ediyorsunuz?

Yetişkin Soruldu üzerinde 2 Ağustos 2019 Genel.
Yorum Ekle
0 Cevap(lar)

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.
  • Eğlenceniz boL olsun

    Blog Yazılar | Blog Yazılar |