Türk Telekom’dan mobil abonelerine 10 GB’lik özür; sizce yeterlimi?

İstanbul’da meydana gelen 5,8 büyüklüğündeki depremde mobil operatörler resmen kartondan evler gibi yerle bir oldular, deyim yerindeyse sınıfta kaldılar.

İlerleyen saatlerde Türkcell ve Vodafone’dan her hangi bir özür gelmezken, Türk Telekom, üst üste bir kaç açıklama yaparak kullanıcılarına mazeretini anlatarak özür diledi.

Yetmez ama EVET

Türk Telekom, İstanbul’da dün yaşanan depremin ardından yaşanan iletişim sorununun ardından tüm mobil abonelerine 2 ay boyunca aylık 5 GB, toplam 10 GB mobil internet tanımlanacağını duyurdu. Depremin ardından dördüncü kez açıklamada bulunan TT’nin duyurusunda “Mobil abonelerimize bir süreliğine de olsa kesintisiz iletişim sağlayamamanın derin üzüntüsü içindeyiz. Yaşattığımız bu olumsuz deneyimden ötürü içtenlikle özür diler, sabır ve anlayışları için müşterilerimize teşekkür ederiz. Yaşanan bu olumsuzluğu bir nebze de olsa telafi edebilmek adına, tüm mobil abonelerimize 2 ay boyunca aylık 5 GB, toplam 10 GB mobil internet tanımlanacaktır” ifadeleri yer aldı
 
Türk Telekom, dün saat 13:59’da İstanbul’da meydana gelen 5.8 büyüklüğündeki deprem sonrasında hatlarda meydana gelen kesintiyle ilgili yeni bir açıklama daha yaptı. Şirket deprem sonrasında yaptığı dördüncü açıklamada tüm mobil abonelerine 2 ay boyunca aylık 5 GB, toplam 10 GB mobil internet tanımlanacağını duyurdu. 

TT’den  yapılan açıklamada şöyle denildi:

2 AY BOYUNCA…

“Türk Telekom Ailesi olarak, kesintisiz ve daha güvenli iletişim için yaptığımız mobil teknoloji yenileme çalışmaları sırasında meydana gelen deprem, şebekemizde aksamalara neden olmuştur.

Mobil abonelerimize bir süreliğine de olsa kesintisiz iletişim sağlayamamanın derin üzüntüsü içindeyiz. Yaşattığımız bu olumsuz deneyimden ötürü içtenlikle özür diler, sabır ve anlayışları için müşterilerimize teşekkür ederiz.

Türk Telekom’dan mobil abonelerine 10 GB’lik özür; sizce yeterlimi?

Yetişkin Soruldu üzerinde 27 Eylül 2019 Genel.
Yorum Ekle
1 Cevap(lar)

Yetmez ama EVET..

Yeni Üye üzerinde 27 Eylül 2019 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.
  • Eğlenceniz boL olsun

    Blog Yazılar | Blog Yazılar |